Mudre izreke

Mudre izreke

Delite
It@li@no
Admin
Admin

Broj poruka : 3746
Datum upisa : 05.12.2015
Godina : 64

Mudre izreke

Počalji od It@li@no taj Ned 6 Dec 2015 - 12:16

Usamljenost ne znači biti sam. Čovek koji ne može pogledati svoj odraz u ogledalu, je SAM čovek. Čovek koji beži od svojih problema je SAM. Niko ne želi biti sam, svi žele biti u toplini nečije prisutnosti. SAM je onaj koji misli da ne zaslužuje biti voljen. Usamljenost nije samo biti razdvojen od nekoga, usamljenost je kada ne postoji ''zbogom''.
Ostvari sve svoje snove, jer svakoj priči će doći kraj. To je usamljenost. Ponekad usamljenost nije samo tama, ponekad je puno više od toga. Usamljenost nije samo okrenuti nekome leđa, usamljenost je pustiti ono što nosite u sebi. "

" Ako je ljubav tvoja sudbina, to znači da ćeš ostati uz one koje mrziš do samoga kraja "

‎" Dva stara prijatelja, jedna beskonačna borba. Kad je u pitanju osveta, dobro i loše stalno menjaju mesta."

‎" Jednoga dana, ako jako poželite nešto što više nećete moći imati ...
Ako ste oca kojeg niste imali grlili samo u snovima.
Ako ste do ludosti voleli ono što vas ubija.
Onda znate od čega možete odustati da ga opet zagrlite. "

" SAM je onaj koji misli da ne zaslužuje biti voljen. "

" Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako gubimo, što s tim spoznajemo čemu nas je poraz naučio. "

" Ima istina u koje nije dobro verovati. Znati mnogo stvari ne znači biti mudar. Kad kuješ svoju sreću ne udaraj bližnje po prstima. "

ghostrid

Broj poruka : 3
Datum upisa : 13.06.2016

Re: Mudre izreke

Počalji od ghostrid taj Sre 15 Jun 2016 - 1:16

Izvor naše sreće je u subjektivnim osobinama: plemenitom karakteru, poduzetnom duhu, sretnom temperamentu, vedrom umu i zdravom tijelu.

Similar topics

-

Sada je Pon 23 Okt 2017 - 13:25